Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina
