Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép
