Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Custom text
id: Teks gubahan

en: Top center
id: Tengah atas

en: Bottom center
id: Tengah bawah
