Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Default
no: Standard

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Custom text
no: Egendefinert tekst

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten
