Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
