Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Default
de: Standard

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Custom text
de: Benutzerdefinierter Text

en: Top center
de: Oben zentriert

en: Bottom center
de: Unten zentriert

en: Mid right
de: Mitte rechts

en: Mid left
de: Mitte links
