Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre
