Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Mid right
cs: V pravé polovině

en: Mid left
cs: V levé polovině
