Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Custom text
fa: متن سفارشی
