Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Custom text
it: Testo personalizzato

en: Top center
it: Centro in alto

en: Bottom center
it: Centro in basso
