Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Custom text
ja: 独自のテキスト

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央
