Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek
