Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Custom text
pt: Texto personalizado

en: Top center
pt: Superior Central

en: Bottom center
pt: Base Central
