Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru
