Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Custom text
tr: Özel metin

en: Top center
tr: Üst orta

en: Bottom center
tr: Alt orta
