Heading Highlighter (1.2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Top center
uk: У центрі зверху

en: Bottom center
uk: У центрі знизу
