Headless CMS (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: URL
bo: དྲ་གནས
