Headless CMS (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: URL
sq: Adresa URL
