Headless CMS (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: URL
te: యూఆరెల్
