Headless CMS (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Bundle
gu: બંડલ
