Headless CMS (1.0.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Notify
nl: Notificatie

en: Bundle
nl: Bundel

en: Additional Settings
nl: Bijkomende instellingen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
