Headless CMS (1.0.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس
