Headless CMS (1.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā
