Headless CMS (1.0.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន
