Headless CMS (1.0.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Notify
uk: Повідомити

en: Bundle
uk: Пакет

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Transport
uk: Транспорт

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
