Headless CMS (1.1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bundle
be: Набор

en: Module dependencies
be: Залежнасці модулей

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Theme dependencies
be: Залежансці тэмы

en: Configuration entity dependencies
be: Залежнасці сутнасцей наладаў

en: Content entity dependencies
be: Залежнасці cутнасцей змесціва
