Headless CMS (1.1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled
