Headless CMS (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg
