Headless CMS (1.1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Notify
da: Informer

en: Additional Settings
da: Yderligere indstillinger

en: Module dependencies
da: Modulafhængigheder

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Theme dependencies
da: Afhængigheder

en: Configuration entity dependencies
da: Konfigurationentitetafhængigheder

en: Content entity dependencies
da: Afhængigheder til indholdsentiteter
