Headless CMS (1.1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: ID
eu: IDa

en: Module dependencies
eu: Moduluaren menpekotasunak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Theme dependencies
eu: Gaiaren menpekotasunak
