Headless CMS (1.1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna
