Headless CMS (1.1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: URL
he: כתובת URL

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Bundle
he: חבילה

en: Module dependencies
he: תלויות מודולים

en: Dependencies
he: תלויות

en: Theme dependencies
he: תלויות של התבנית

en: Configuration entity dependencies
he: הגדרת תלות עבור ישויות

en: Content entity dependencies
he: תוכן תלות עבור ישויות
