Headless CMS (1.1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Preview
it: Anteprima

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Module dependencies
it: Dipendenze modulo

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Theme dependencies
it: Dipendenze tema

en: Configuration entity dependencies
it: Configurazione dipendenze dell'entità

en: Content entity dependencies
it: Dipendenze entità del contenuto
