Headless CMS (1.1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Bundle
ja: バンドル

en: Module dependencies
ja: モジュールの依存関係

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Theme dependencies
ja: テーマの依存関係

en: Configuration entity dependencies
ja: 構成エンティティの依存性

en: Content entity dependencies
ja: コンテンツエンティティの依存関係
