Headless CMS (1.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی
