Headless CMS (1.1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Notify
lt: Įspėti

en: Bundle
lt: Paketas

en: Module dependencies
lt: Modulio priklausomybės

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Theme dependencies
lt: Temos priklausomybės
