Headless CMS (1.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Bundle
oc: Paquet

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
