Headless CMS (1.1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: Bundle
fa: بسته

en: Module dependencies
fa: وابستگی‌های ماژول

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Theme dependencies
fa: وابستگی‌های قالب

en: Configuration entity dependencies
fa: پیکربندی وابستگی‌های عنصر

en: Content entity dependencies
fa: وابستگی‌های عنصر محتوا
