Headless CMS (1.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Bundle
ps: بنډل
