Headless CMS (1.1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Bundle
ro: Pachet

en: Module dependencies
ro: Dependențe modul

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Theme dependencies
ro: Dependențe temă

en: Configuration entity dependencies
ro: Dependențe entitate de configurare

en: Content entity dependencies
ro: Dependențe entitate de conținut
