Headless CMS (1.1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Module dependencies
sk: Závislosti modulu

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Theme dependencies
sk: Závislosti témy

en: Configuration entity dependencies
sk: Závislosti konfiguračnej entity

en: Content entity dependencies
sk: Závislosti obsahovej entity

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
