Headless CMS (1.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled
