Headless CMS (1.1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever
