Headless CMS (1.1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Bundle
az: Paket

en: Module dependencies
az: Modulun asılılıqları

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
