Headless CMS (1.1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল
