Headless CMS (1.1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Notify
cs: Oznámení

en: Module dependencies
cs: Závislosti modulů

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Theme dependencies
cs: Závislosti témat

en: Configuration entity dependencies
cs: Závislosti konfiguračních entit

en: Content entity dependencies
cs: Závislosti obsahových entit

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
