Headless CMS (1.1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Bundle
et: kogum

en: Module dependencies
et: Mooduli sõtluvused

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Theme dependencies
et: Teema sõltuvused

en: Configuration entity dependencies
et: Seadistuse olemi sõltuvused

en: Content entity dependencies
et: Sisu olemi sõltuvused
