Headless CMS (1.1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
