Headless CMS (1.1.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Bundle
ne: पोका

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Theme dependencies
ne: थीमको आश्रित
