Headless CMS (1.1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
